admin-panel

آموزش کامل پنل مدیریت وردپرس (20 درصد تخفیف)

با خرید کل مجموعه بصورت یکجا از 20 درصد تخفیف ویژه بهره مند خواهید شد

در این سری آموزشی کلیه بخش های مدیریت وردپرس بصورت ویدئویی و با جزئیات بسیار بالا آموزش داده شده است. فیلم ها بصورت مجزا و براساس منوهای استاندارد پنل مدیریت وردپرس ارائه شده و هرکدام حاوی نکات و جزئیاتی است که نیازمند صرف ساعت ها زمان برای یادگیری می باشند. در این سری آموزشی نکاتی در مورد پنل مدیریت وردپرس و امکانات آن می آموزید که هرگز به آنها توجه نکرده اید.

این مجموعه در 2 ساعت و 30 دقیقه فیلم آموزشی ارائه شده است.

1- چرا وردپرس را انتخاب کنیم؟

بیشتر آموزش های ارائه شده در وبسیما براساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس است زیرا معتقدیم بهترین و قویترین در دنیاست. اگر با ما موافق نیستید پیشنهاد میکنیم این ویدئو را تماشا کنید.

2- آموزش نصب وردپرس

اگر وردپرس را انتخاب کرده اید طبیعتا زبان برنامه نویسی php را نیز برای خود انتخاب کرده اید، برای شروع باید یک هاست و یک دامنه داشته باشید که البته انتخاب مناسبی برای یادگیری و شروع کار نیست در نتیجه پروسه آموزش را با شبیه سازی سرور بر روی کامپیوتر شخصی و راه اندازی وردپرس توسط آن آغاز می کنیم.

3- آموزش تنظیمات وردپرس

مراجعه به بخش تنظیمات وردپرس اولین قدم در راه اندازی وبسایت تعیین هویت آن است. این بخش تنها برای کاربرانی که نقش “مدیر” داشته باشند قابل دسترسی بود و تنظیمات وردپرس به سایر نقش ها نمایش داده نمیشود.

4- آموزش افزودن پوسته به وردپرس

بعد از انجام تنظیمات اولیه وردپرس که در بخش آموزش تنظیمات وردپرس به اون اشاره کردیم نوبت به بخش نمایش و مدیریت پوسته ها میرسد. بخش نمایش در وردپرس عموما شامل موارد زیر است: پوسته ها، سفارشی سازی، ابزارک ها، فهرست ها، ویرایشگر.

5- آموزش نوشته ها و ویرایشگر در وردپرس

در این فیلم آموزشی یکی از مهمترین بخش های وردپرس یعنی نوشته ها را به شما آموزش می دهیم. پس از نصب و راه اندازی وردپرس، انجام تنظیمات و نصب پوسته نوبت به ارائه مطالب و محتوا میرسد. نوشته ها در وردپرس قابلیت های بسیاری دارند که گاها از چشم ما پنهان می ماند.

6- آموزش برگه ها در وردپرس

مدیریت برگه ها شباهت بسیار زیادی به مدیریت نوشته ها در وردپرس دارد و به همین دلیل قبل از مشاهده این ویدئو پیشنهاد میکنیم فیلم آموزش ویرایشگر وردپرس را مشاهده نمایید زیرا در این بخش تنها امکاناتی مورد بررسی قرار میگیرند که در نوشته ها موجود نیستند.

7- آموزش مدیریت فهرست ها در وردپرس

مدیریت فهرست یا منو در وردپرس بسیار ساده است. البته قالب ها و افزونه های متنوعی هستند که با افزودن امکانات گوناگون به این بخش از وردپرس علاوه بر افزایش کارایی و زیبایی فهرست ها پیچیدگی هایی نیز در مدیریت آن ایجاد میکنند.

8- مدیریت افزونه ها در وردپرس

یکی از مهمترین قابلیت های وردپرس که موجب شد این سیستم مدیریت محتوا به محبوب ترین CMS دنیا تبدیل شود همین پشتیبانی از افزونه یا همان Plugin است. افزونه یعنی هر قطعه کدی که توسعه دهندگان وردپرس در چارچوب وردپرس نوشته و قابلیت استفاده در سایت های گوناگون را داراست.

9- مدیریت ابزارک ها در وردپرس

همانطور که از نام آن مشخص است ابزارک ها یا همان Widgets ابزارهای ساده و گاها پیچیده ای هستند که در بخش های مختلف سایت شما مورد استفاده قرار میگیرند.

10- آموزش نقش کاربران در وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما امکان میدهد سطوح دسترسی مختلفی برای کاربران سایت خود ایجاد نمایید. این سطوح دسترسی که اصطلاحا نقش کاربران در وردپرس نامیده میشود شامل 5 دسته اصلی است که در ادامه معرفی خواهند شد، دقت کنید که هر سطح دسترسی تمام قابلیت های سطح پایینی خود را نیز دارد.

11- آموزش مدیریت دیدگاه ها در وردپرس

مدیریت دیدگاه ها در وردپرسسیستم ارسال دیدگاه در وردپرس به شما اجازه میدهد که در هر نوشته یا از برگه که در سایت خود دارید ارتباط مستقیم با کاربران داشته باشید. تنظیمات مربوط به بخش دیدگاه در فیلم آموزش تنظیمات وردپرس ارائه شده است در این بخش به شما مدیریت دیدگاه ها و اصطلاحات آن را می آموزیم. هنگامیکه دیدگاهی در سایت ش…

ارسال دیدگاه