admin-panel

آموزش نوشته ها و ویرایشگر در وردپرس

در این فیلم آموزشی یکی از مهمترین بخش های وردپرس یعنی نوشته ها را به شما آموزش می دهیم. پس از نصب و راه اندازی وردپرس، انجام تنظیمات و نصب پوسته نوبت به ارائه مطالب و محتوا میرسد. نوشته ها در وردپرس قابلیت های بسیاری دارند که گاها از چشم ما پنهان می ماند.

آموزش مدیریت نوشته ها در وردپرس

در این سری آموزشی چند بخش مهم را بصورت کامل آموزش می دهیم که عبارتند از:

مدیریت بخش همه نوشته ها

این بخش کاربرد بسیار زیادی برای سایت های پرمحتوا دارد، امکانات گوناگونی مانند جستجوی سریع در مطالب، تغییر گروهی دسته بندی، مرتب سازی نوشته ها و … به شما کمک میکند مدیریت بهتر و سریعتر بر روی محتوا و نویسندگان سایت خود داشته باشید.

ویرایشگر حرفه ای وردپرس

یکی از مهمترین دلایل موفقیت وردپرس همین ویرایشگر حرفه ای است که به شما کمک میکند محتوای خود را به بهترین شکل در اختیار کاربران قرار دهید. معرفی دکمه های ویرایشگر بصورت تک به تک و آشنایی با نحوه استفاده از هرکدام در این ویدئو به شما آموزش داده میشود. در ادامه افزودن تصویر و گالری به محتوا، مدیریت وضعیت و نمایش نوشته، زمان بندی، انتشار، آدرس دهی، برچسب گذاری، تعیین تصویر شاخص، تعیین چکیده محتوا، تعیین نویسنده مطلب، فعال سازی دیدگاه و بازتاب در نوشته، دسته بندی موضوعی، تعیین تصویر شاخص و هر آنچه باید در بخش ویرایش یک نوشته بدانید را خواهید آموخت.

مدیریت دسته بندی ها و برچسب ها در وردپرس

در پایان یاد خواهیم گرفت که تفاوت دسته بندی و برچسب چیست و چه زمانی باید از هرکدام استفاده نماییم. مدیریت دسته بندی ها و برچسب ها را خواهیم آموخت زیرا تاثیر بسزایی در سئو و هدف گذاری محتوایی سایت شما خواهند داشت.

ویدئو آموزش نوشته ها در وردپرس در سه فایل مجزا ارائه شده که مجموعا 36 دقیقه با حجم 113 مگابایت است. با خرید این محصول دسترسی به هر سه فایل را خواهید داشت.

ارسال دیدگاه