admin-panel

آموزش برگه ها در وردپرس

مدیریت برگه ها شباهت بسیار زیادی به مدیریت نوشته ها در وردپرس دارد و به همین دلیل قبل از مشاهده این ویدئو پیشنهاد میکنیم فیلم آموزش ویرایشگر وردپرس را مشاهده نمایید زیرا در این بخش تنها امکاناتی مورد بررسی قرار میگیرند که در نوشته ها موجود نیستند.

برگه ها عموما برای صفحات اصلی سایت مانند درباره ما، تماس با ما و … استفاده میشوند، البته به این معنی نیست که نمیتوان استفاده های بهتری از برگه های وردپرسی داشت.

آموزش برگه ها در وردپرس

تفاوت نوشته و برگه در وردپرس

 • برگه ها برخلاف نوشته ها قابلیت دسته بندی و برچسب گذاری ندارند.
 • برگه ها قابلیت زیرمجموعه شدن یک برگه دیگر را دارند و ممکن است چند برگه زیر مجموعه یک برگه مادر باشند.
 • برگه ها  قابلیت ایجاد چندیدن قالب متنوع را دارند که کاربر هنگام ایجاد یک برگه جدید آن را انتخاب میکند.
 • به صورت پیش فرض صفحه ای برای نمایش همه برگه ها در وردپرس تعریف نشده است (آرشیو).

ویدئوی آموزش کار با برگه ها در پنل مدیریت وردپرس در 2 دقیقه و با حجم 6 مگابایت ارائه شده است.

 

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها

 1. ziar1376

  اصلا از وب سیما انتظار نداشتم که چنین فیلمی در سایتش قرار بده.یه سری توضیحات فوق العاده پیش پا افتاده که هر کسی برای اولین بار وارد پنل وردپرس بشه با اونها رو به رو میشه و تشخیصشون میده ارو در فیلم عنوان کردند و به نظر من اصلا نباید این فیلم در دسته ی فیلم های فروشی قرار داده میشد زیرا اطلاعات اصلی رو منتقل نمیکرد من که به شخصه اصلا راضی نبودم.بنده به فکر اینکه در این فیلم توضیح میدن که به چه صورتی میشه برگه ای جدید ایجاد و اونرو مدیریت کرد اون رو خریداری و دانلود کردم.به هر حال اصلا راضی نبودم و این یک بازخورد بینهایت منفی از طرف برای وب سیما خواهد بود.

  • امین اسماعیلی

   سلام دوست عزیز
   از اینکه این ویدئو را خریداری کردید و نظر خودتون رو اعلام کردید سپاس گزارم
   پیشنهاد میکنم قبل از خرید هر محصول ابتدا توضیحات آن را بصورت کامل مطالعه کنید. در اولین جمله از توضیحات این صفحه اعلام شده که این ویدئو به تنهایی فاقد ارزش بوده و شما باید ابتدا بخش نوشته ها را تهیه و مشاهده کنید. مثل این میمونه که شما از یک فیلم سینمایی 90 دقیقه ای دو دقیقه رو ببینید و در مورد کل فیلم نظر بدید.
   کل این مجموعه با یک هدف گذاری آموزشی مشخص تهیه شده و مشاهد ارزان ترین و کوتاه ترین بخش آن نمیتواند کارایی زیادی برای شما داشته باشد.