slide-1

افزایش حجم آپلود در وردپرس

2016/04/18 0 1860 تکینک های وردپرس

اگر با ورد پرس سر و کار داشته باشید احتمالا به این مشکل برخورده اید که هنگام آپلود تصاویر و یا فایل های ویدیویی و… ورد پرس اجازه آپلود فایل و تصویر را به شما نمی دهد، و  پیغام اندازه فایل مورد نظر از حد تعیین شده در این سایت بزرگتر است در پنل آپلود ورد پرس قابل مشاهده می باشد. حجم آپلود در ورد پرس  بسته به شرکت هاستینگ و بسته انتخابی شما می تواند متفاوت باشد. در این مقاله با اجرای 3 روش می توانید به راحتی میزان حجم آپلود در وردپرس را افزایش دهید.

حجم آپلود در ورد پرس

افزودن کد های زیر به فایل  function.php

در بسیاری از موارد شما به راحتی می توانید با افزودن کدهای زیر به توابع function.php سایت وردپرسی، میزان حجم آپلود خود را افزایش دهید. البته ممکن است روش فوق نتیجه بخش نباشد و از روش های دیگر جهت افزایش حجم آپلود در ورد پرس استفاده کنید.


@ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
@ini_set( 'post_max_size', '64M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

استفاده از فایل PHP.INI

اگر شما از هاست اشتراکی برای سایت خود استفاده می کنید ممکن است با اجرای روش قبلی نتوانید حجم آپلود مناسبی برای خود ایجاد کنید. در این مواقع معمولا فایلی به نام PHP.INI در دایرکتوری فایل سایت شما قابل مشاهده می باشد که به راحتی با افزودن کد های زیر در این فایل می توانید میزان حجم آپلود در ورد پرس را افزایش دهید. اگر در دایرکتوری فایل های سایت شما فایل PHP.INI وجود ندارد به راحتی می توانید این فایل را ایجاد کنید و کد های زیر را به آن اضافه کنید.

upload_max_filesize = 64M
post_max_size = 64M
max_execution_time = 300

محدودیت حجم آپلود وردپرس

استفاده از متد htaccess

یکی از روش های دیگری که می توانید میزان حجم آپلود ورد پرس  را افزایش دهید افزودن کد های زیر به فایل htaccess می باشد. فایل htaccess  را در دایرکتوری خود بیابید و با افزودن کد های زیر میزان آپلود خود را افزایش دهید.

php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

در آخر لازم به ذکر است که اگر شما از هاست اشتراکی برای سایت خود استفاده می کنید ممکن است موارد فوق برای افزایش حداکثر میزان آپلود مفید نباشد. در این حالت تنها راه شما ارتباط با شرکت هاستینگ خود می باشد تا از بتوانید میزان حجم آپلود خود را افزایش دهید.

ارسال دیدگاه